Türkiye'nin Yeni Alışveriş Sitesi  

 

algitt.com, yeni başlamış olduğumuz  perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. PRİME KURUMSAL HİZMETLER DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. olarak Algitt.com  ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan 1 milyondan fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 


Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden PRİME KURUMSAL HİZMETLER DIŞ TİC.LTD.ŞTİ, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. algitt.com,  yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan yeni marka olmuştur. 

Kalite Garantisi algitt.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş
 algitt.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. algitt'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

algittcom'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek,ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.